Erevermelding

Je krijgt als Super Marathon Masters een erevermelding op de website van de NN Marathon Rotterdam. Voor die vermelding kom je ook in aanmerking als je in het verleden een aantal keer 'Rotterdam' hebt gelopen maar nog niet toe bent aan een volgende jubileumrace of als je gestopt bent als marathonloper. Erespeldjes worden niet uitgereikt met terugwerkende kracht. Als Super Marathon Master word je uitgenodigd om aan de pasta party deel te nemen en krijg je één pasta party ticket voor (uitsluitend) shift 1 gratis. Vul daarvoor het vakje voor shift 1 in. Meer tickets (of tickets voor shift 2 of 3) worden in rekening gebracht.

Je krijgt vanaf je eerste lustrum (10e keer) en volgende deelname een speciaal Super Marathon Masters startnummer. Vanaf je 21e en volgende deelname aan de NN Marathon Rotterdam krijg je een gratis startnummer voor alle volgende edities van de NN Marathon Rotterdam. Na je 25e deelname krijg je ieder jaar 2 gratis tribunekaarten.

Super Marathon Masters

Mannen
Voornaam Tussenvoegsel Achternaam Woonplaats Aantal na 2021
Theo   Cummins Rotterdam 35
Peter-Paul   Stokvis Kortgene 35
Mattie   Trommelen 's Gravenmoer 35
Herman   Wilton Rotterdam 35
Chris   Buijtenhuijs Groningen 33
Cor   Terlouw Bergambacht 33
Ger   Vis Rhoon 33
Ad   Blommers Dordrecht 32
Marco   Bruggemans Rotterdam 32
Henk   Vermaas Rotterdam 32
Fred   Bijl Bergschenhoek 31
John van Gilst s Gravendeel 31
André   Jansen Abbenbroek 31
Leo   Jansen Rotterdam 31
Hans van Klaveren Rotterdam 31
Theo de Raay de Heen 31
Nico van den Berg Capelle aan den IJssel 30
Henk van Noord Beesd 30
Willem   Richter Rotterdam 30
Aad van de Water Vlaardingen 30
Jan van den Berg Rotterdam 29
George   Boot Wateringen 29
Arend   Keemink Capelle aan den IJssel 29
Amriet   Oemraw Bergschenhoek 29
Jan   Olsthoorn Berkel en Rodenrijs 29
Tom   Oostendorp Krimpen aan den IJssel 29
Willem van Ek Krimpen aan den IJssel 28
Piet   Kruidenier Rotterdam 28
Wim   Kruithof Dordrecht 28
Dennis   Middel Rotterdam 28
Peter   Pijnacker Bodegraven 28
Dick van Prooijen Capelle aan den IJssel 28
Robbert-Paul   Wolvetang Blaricum 28
Toon   Abrahams Hilvarenbeek 27
Peter van Dartelen Mijnsheerenland 27
Ed van Dijk Poortugaal 27
Ed de Graaf Spijkenisse 27
Hans   Griep Spijkenisse 27
Rudy   Neve St. Jansteen 27
Rinus   Olierook Bleiswijk 27
Ronald   Tertoolen Vlaardingen 27
Arthur   Bijl Spijkenisse 26
Dick   Buis Rotterdam 26
Maarten   Grethe Maurik 26
Robin de Jong Julianadorp 26
Joop   Keetman Zaandam 26
Peter   Kleinjan Barendrecht 26
Roel   Leeuwis Hardinxveld Giessendam 26
Max van der  Noordt Rotterdam 26
Vincent   Oude Ophuis Noordwijkerhout 26
Rinus   Reijngoudt Dordrecht 26
Henrie   Rombout Heerjansdam 26
Hans   Suos Tilburg 26
Richard   Westerbeek Bleskensgraaf 26
Johan   Benne Spijkenisse 25
Jos van den Berg Rotterdam 25
Robbert   Bliek Rotterdam 25
John den Braber Spijkenisse 25
Ton   Brouwer Sittard 25
Fred   Gorter Barendrecht 25
Paul de Groen Rotterdam 25
Kok   Jam Hoogvliet Rt 25
Peter de Jeu Heinenoord 25
Dirk   Jimmink Den Helder 25
Dick   Kers Veenendaal 25
Hans   Kleinekoort Soest 25
Willem   Kloos Rotterdam 25
Arie   Knikkenberg Rotterdam 25
John   Labrie IJsselstein 25
Hans van der  Maas Puttershoek 25
Jan   Meijer Echt 25
Peter   Ravestein Schiedam 25
André   Schenk Barendrecht 25
Rob   Schmidt Bergen op Zoom 25
Eric van der Starre Raamsdonksveer 25
Aad   Vink Klaaswaal 25
Adrie   Visser Capelle aan den IJssel 25
Toon   Voortman Krimpen aan de Lek 25
Hans   Bos Rotterdam 24
Jurriaan de Bruijn Rotterdam 24
Rui   Cabral Amsterdam 24
Johannes de Jong Dordrecht 24
Detlev   Konig Gouda 24
Piet   Lodder Hendrik Ido Ambacht 24
Jos   Mark Poortugaal 24
Peter van Noort Lisserbroek 24
Henk   Pieterse Zwijndrecht 24
Jo   Schoonbroodt Maastricht 24
Frans   Schuurink Nieuwerkerk ad IJssel 24
Cees   Vingerhoed Rotterdam 24
Filip   Visser Poortugaal 24
Adrie   Bons Numansdorp 23
Willem   Boon Spijkenisse 23
Arco   Cooiman Capelle aan den Ijssel 23
Bouke   Fennema Britsum 23
Klaas   Glas Oosterwolde 23
Henk   Guise Roosendaal 23
Luc   Houweling Rotterdam 23
Nico   Huijts Rotterdam 23
Fred   Lantinga Maassluis 23
Simon van der  Marel Vlaardingen 23
Hans van der  Mast Schiedam 23
Chris   Monsey Scarborough 23
Mustapha El Ouagmiri Rotterdam 23
Martin   Pronk Vlaardingen 23
Nico van Riet Hellevoetsluis 23
Wim   Schouten Rotterdam 23
Kees   Sosef Almere 23
Armand   Stolk Oud Beijerland 23
Yuri   Verolme Rozenburg Zh 23
Bart   Verschuur Rotterdam 23
Ruud de Vette Bavel 23
Aart van Wijk Sliedrecht 23
Jan van Bennekom Schiedam 22
Frits van den Brand Nieuwkuijk 22
Durk Jan de Bruin Haarlem 22
Paul van der  Burg Berkel en Rodenrijs 22
Michael van Dijk Barendrecht 22
Corné van Dorst Noordhoek 22
Bert   Eeuwijk Maassluis 22
Cor   Hoebeke Pijnacker 22
Leo van Hoorn Spijkenisse 22
Jan   Hulst Capelle aan den IJssel 22
Cor van de Kleij Heenvliet 22
Huib de Kwant Krimpen aan den IJssel 22
Bert   Lemmens Rijen 22
Ben   Mol Almere 22
Helder   Pires Rotterdam 22
Erik-Jan   Rooduijn Bergschenhoek 22
Toon   Rutjes Rotterdam 22
Hans   Schrammeijer Rotterdam 22
Arlé   Troost Geervliet 22
Hans   Vogel Haarlem 22
Piet van der  Vorm Poortugaal 22
Ed   Wientjens Bergen op Zoom 22
Tjeerd   Witkamp Barendrecht 22
Alex   Adjei 's-Gravenhage 21
Raymond   Barkman Rotterdam 21
Rinus   Besooijen Rotterdam 21
Arno   Brouwer Hoogvliet Rt 21
Jos   Cornelissen Aalsmeer 21
Bas   Dessens Vlaardingen 21
Max van Dorsten Naaldwijk 21
Tom   Duif Den Haag 21
Theo   Edel Nieuwerkerk ad IJssel 21
Arnold   Holterman Capelle aan den IJssel 21
Jan van der  Keur Rotterdam 21
Ries   Kranse Rotterdam 21
Herman   Kuijer Terneuzen 21
Jos   Lakwijk Rhoon 21
Jorgen   Mous Rotterdam 21
Wim   Nissen Ochten 21
Frans den Outer Oud Beijerland 21
Nico   Roest Rockanje 21
Mark-Peter   Rooduijn Rotterdam 21
Kees   Rutten Ridderkerk 21
Frits   Soeters Noord-Sleen 21
Eric   Bax Rijswijk 20
Ruud van Beek Rotterdam 20
Peter   Bennis Gouda 20
Hans   Blumendal Amersfoort 20
Leo   Boelens Dordrecht 20
Hans   Buitendijk Krimpen aan den IJssel 20
Nelo   Emerencia Belgie 20
Jan van de Erve Bergschenhoek 20
Paul van Gils Breda 20
Henny   Hamers Capelle aan den IJssel 20
Wim   Hessels Rotterdam 20
Hans   Jalink Spijkenisse 20
Edward   Kegge Delfgauw 20
Bram   Klaris Rotterdam 20
Bart van Leeuwen Dordrecht 20
Kees   Meeuwsen Wageningen 20
Kees   Reichardt Rotterdam 20
Ton   Romeijn Rotterdam 20
Wim van Ruiven Oud Beijerland 20
Dick de Wit Veenendaal 20
Mar   Benjert Vlaardingen 19
Wim   Hogentoren Vught 19
Bert   Horssels Klaaswaal 19
Herman   Huisman Rotterdam 19
René   Jalink Rotterdam 19
Hans de Jong Strijen 19
Henk van Kempen Schiedam 19
Willem der Kinderen Delft 19
Jan van Leenen Ouderkerk aan den IJssel 19
Paul van Lieshout Hoogvliet Rt 19
Ron   Meertens Abbenbroek 19
Josef   Meissl Gorinchem 19
Cock   Qualm Rozenburg 19
Bas van Riel Lisse 19
Robbert   Rommy Barendrecht 19
Michel   Siep Rotterdam 19
Kees   Silvis Barendrecht 19
Cor van der  Ster Rozenburg 19
Rutger   Thung Vlaardingen 19
Andre   Voets Krimpen aan den IJssel 19
Ben   Vosseberg Renkum 19
Marcel   Wolvers Hoogmade 19
Jan   Zondag Sneek 19
Henk van Zutphen Gouda 19
Nevzat   Bayraktar Rotterdam 18
Dirk van den Berg Barendrecht 18
Ger   Bosman Rotterdam 18
Cor   Hamels Hendrik Ido Ambacht 18
Arno van der Hammen Krimpen aan den IJssel 18
Ron   Jimmink Anna Paulowna 18
Martin de Jong Schiedam 18
Leen   Kok Spijkenisse 18
Rafael   Krijgsman Rotterdam 18
Karel   Leeuwangh Schiedam 18
Ton   Legerstee Barendrecht 18
Willem de Looij Wierden 18
Patrick   Massop Horst 18
Han   Mathijssen Haaren 18
Ger   Meijdam Poortugaal 18
Jannes van Mourik Gorinchem 18
Teun   Noordhoek Numansdorp 18
Marti   Schoenmakers Schiedam 18
Wim   Smit Zwartewaal 18
Frans   Steensma Amsterdam 18
Erwin   Tareilus Vlaardingen 18
Henk   Valkhof Barendrecht 18
Steven van de Veire Rotterdam 18
Arnold   Verijdt Echt 18
Jeroen van 't Verlaat Spijkenisse 18
Edo   Visser Rotterdam 18
Aad van Vliet Oosterhout 18
Wim van Vliet 's-Gravenhage 18
Mario   Wesdorp Rotterdam 18
Wilbert   Wouters Tilburg 18
Bert van Zwieten Spijkenisse 18
Ton van Adrichem Nieuwerkerk ad IJssel 17
Mustafa   Akman Gorinchem 17
Clemens   Bakx Roosendaal 17
Berney   Balsing Aalsmeer 17
Arie   Berkelaar Rotterdam 17
Koos   Bijma Bergschenhoek 17
Ad   Blok Rotterdam 17
Vincent   Boekhoorn Vleuten 17
René   Buit Barendrecht 17
Frederic   Chetreff Frankrijk 17
Edwin   Cornelisse Rotterdam 17
Erick   Dekkers Spijkenisse 17
Daam van Geenen Vlaardingen 17
Leo   Heere Doorwerth 17
Frank   Jeene Ewijk 17
Stanley   Joghi Rotterdam 17
Ger   Kooijman Monster 17
Theo   Kraaijenbrink Zuidland 17
Guus   Laeven Roggel 17
Frank   Lijftogt Gorssel 17
Henk   Lockhorst Rotterdam 17
Ricky   Martens Zoetermeer 17
Jasper   Monster Zuidland 17
Harry   Nieman Tienhoven 17
Marc   Otterspeer Nieuwerkerk aan den Ijssel 17
Alfred van Pelt Vlaardingen 17
Ferry van Pieterson Sliedrecht 17
Roger   Schoeberichts Papendrecht 17
Carel   Slijkhuis Oud Beijerland 17
Ed   Spruit Rotterdam 17
Peter   Verberk Voerendaal 17
Emil   Verhoef Rotterdam 17
Rob   Verhorst Capelle aan den Ijssel 17
Kees van Vulpen Laren Nh 17
Ton van Wageningen Hellevoetsluis 17
Wiljan van Werkhoven Rotterdam 17
Pierre   Winkelman Rotterdam 17
Evert   Woutersen Almere 17
Mike   Zijlmans Berkel en Rodenrijs 17
Huib van den Berg Rotterdam 16
Ebe   Blaauw Terneuzen 16
Jan   Bosch Ridderkerk 16
Dorus   Breidenbach Rotterdam 16
Juan   Castillo Fuertes Capelle aan den IJssel 16
Kees van Dam Vlaardingen 16
Hans van Dijk Leusden 16
Peter   Donker Rotterdam 16
Erik   Groeneweg Oud Beijerland 16
Jaap   Hoogeterp Capelle aan den IJssel 16
Ron   Huizer Spijkenisse 16
Ard   Hulst Berkel en Rodenrijs 16
Carolus   IJzerman Giessenburg 16
Wilco   IJzerman Gorinchem 16
Eric   Joosten Lochem 16
Bob   Keuzekamp IJmuiden 16
Guus   Koelman Rotterdam 16
John   Koert Rotterdam 16
Willem van der Kooij Pijnacker 16
Paul   Kroezen Spijkenisse 16
Patrick   Kwist Rotterdam 16
JanPaul   Landman Delft 16
Edwin   Lijmbach Halsteren 16
Martin van der Linden Rotterdam 16
Johan   Pors Ridderkerk 16
Calogero   Profita Rotterdam 16
Willem   Reijm Zevenhuizen 16
Peter   Spruit Rotterdam 16
Tim   Taylor Steenbergen 16
Pieter   Tensen Moordrecht 16
Mark   Tinkler Groot Brittannie 16
Leonard van Vliet Bleiswijk 16
Mike   Vloemans Rotterdam 16
Leon de Vries Heerjansdam 16
Marcel van de Water Vlaardingen 16
Jeroen   Wit Delfgauw 16
Hans   Zwiep Nieuwerkerk ad IJssel 16
Anton van Amerongen Leidschendam 15
Dick   Baggerman Bleiswijk 15
Han   Bakker Hoogvliet Rt 15
Erik   Bassie Middelburg 15
André   Batenburg Zoetermeer 15
Ed   Benningshof Rotterdam 15
Andre   Bossche Capelle aan den IJssel 15
Leo   Bruinaars Hellevoetsluis 15
Peter   Demoed Ouderkerk ad IJssel 15
Wim   Derksen Oegstgeest 15
Ruben van Eijck Rotterdam 15
Ben   Eijkelhof Rotterdam 15
Ben   Ellenbroek Rotterdam 15
Frits   Gebhardt Bodegraven 15
Ad  van Genderen Zuidland 15
Jelle   Gerritse Barendrecht 15
Kees   Gerritsen Spijkenisse 15
Ronald van der Goes Barendrecht 15
Wout   Goudswaard Rotterdam 15
Albert-Jan   Grauwelman Doetinchem 15
Nico   Habermehl Rotterdam 15
Daniël   Hamerslag Delft 15
Willem den Hartog Zwijndrecht 15
Jan   Hendriks Rosmalen 15
Carlos   Hirdes Venlo 15
Ronald   Hofkens Raamsdonksveer 15
Peter den Houter Alblasserdam 15
Charlie   Kerklaan Bergen Nh 15
Ronald   Klootwijk Rotterdam 15
Rob   Kocks Ridderkerk 15
Ruud   Kok Apeldoorn 15
Nasario   Kortbeek Barendrecht 15
Rinus   Krijger Drunen 15
Ed de Kwaadsteniet Spijkenisse 15
Ron 't Lam Schiedam 15
André van Leeuwen Pijnacker 15
Richard   Lelieveld Bleiswijk 15
Hennie   Lensink Dalen 15
Marcel   Liefbroer Papendrecht 15
Eric van der  Linden Bergen op Zoom 15
Walter de Ling Vlaardingen 15
Ronald van Mil Vlaardingen 15
Jeroen du Mortier Vlaardingen 15
Henk van Nieuwamerongen Loosdrecht 15
Raymond   Offermans Geleen 15
Theo van Pamelen Spijkenisse 15
Andre   Papilaja Den Haag 15
Dick   Reuijl Harmelen 15
Erwin   Smilde Gouda 15
Aad   Spruijt Poortugaal 15
Harry   Stel Ter Apel 15
Arie   Stok Rotterdam 15
Ruurd   Tolman Spijkenisse 15
Stuart   Trevallion Groot Brittannië 15
Leo   Vandeberg Rosmalen 15
Paul   Veldhuizen Rotterdam 15
Bert   Versluis Amersfoort 15
Kees   Voogt Bergschenhoek 15
Frans v.d. Weel Spijkenisse 15
Ruud   Wessels Maassluis 15
Marchel   Witte Steenbergen 15
Joris   Wulfert Rotterdam 15
Laurent   Zeegers Coevorden 15
Ron   Bal Brielle 14
Ricardo   Baptiste Capelle aan den IJssel 14
Marcel   Blokland Hardinxveld Giessendam 14
Kees van Bloois Oud Beijerland 14
Leonard   Boekestijn De Lier 14
Huib   Boon Rotterdam 14
Everhardus   Bosch Hendrik Ido Ambacht 14
Raymond   Bouwman Hengelo 14
Fred de Bree Zoutelande 14
Ron   Dekker Vlaardingen 14
Jan van den Eijnde Oisterwijk 14
Eric   Flotman Rotterdam 14
Martin   Hoogervorst Haarlem 14
John van Hoorn Reeuwijk 14
Joop van Hoorn Oud Beijerland 14
René   Janssen Weert 14
Jaap de Kam Amstelveen 14
Yves   Keller Oosterbeek 14
Leo   Koster Rotterdam 14
Sylvester   Kreft Spijkenisse 14
Stefan   Kunst Capelle aan den IJssel 14
Fred van der Leije Rotterdam 14
Ad van der  Linden Zwijndrecht 14
Aart van Luijk Middelburg 14
Joop   Marcelis Sassenheim 14
Edwin   Mersch Capelle aan den IJssel 14
Henk   Mollema Almere 14
Erik van der  Most Rosmalen 14
Dirk   Muizer Leeuwarden 14
Marco   Musch Dordrecht 14
Bonno   Odijk Puttershoek 14
Joop   Oskam Spijkenisse 14
Corné   Pistorius Breda 14
Ed   Poel Barendrecht 14
David   Polders Capelle aan den IJssel 14
Eddy de Puyker Rhoon 14
Tom de Raad s-Gravendeel 14
Peter   Rijsdijk De Heen 14
Rob de Roo Lexmond 14
John   Schaap Gorinchem 14
Ali   Shugul Rotterdam 14
Bob van Steenwijk Gouda 14
Paul   Streep Capelle aan den IJssel 14
Age van der  Veer Amersfoort 14
Wout   Verkade Maasland 14
Dennis   Vos Rotterdam 14
Richard van Waardenburg Hellevoetsluis 14
Govert van der  Wal Schoonhoven 14
Niels de Water 's-Gravenhage 14
Huub   Wieleman Rotterdam 14
Henri   Wijnants Delft 14
Ruud   Wijsman Vlaardingen 14
Henri   Appeldoorn Schiedam 13
Jaap van Ast Dirksland 13
Bram   Bakker Bloemendaal 13
Hans   Berendsen Heenvliet 13
Richard van den Berg Schiedam 13
Nasser   Berrich Den Hoorn ZH 13
Martien   Blok Oostvoorne 13
Henk   Bongertman Groningen 13
Ton   Bosgoed Grootebroek 13
Ronald   Braak Vlaardingen 13
Barry   Bronsema Meedhuizen 13
Dennis   Brouwer Nieuwerkerk aan den IJssel 13
Patrick   Bruce Monster 13
Leon von Burg Barendrecht 13
Han   Claerhoudt Rotterdam 13
Simon   Corver Ridderkerk 13
Robert   Degenhart Mijnsheerenland 13
Rob van  Dijen Houten 13
Jacob   Dijkstra Beetgumermolen 13
Carel   Doreleijers Harderwijk 13
Piet   Dronk Oud Beijerland 13
Ab   Duimel Spanje 13
Wilfried   Duivenvoorde Noordwijkerhout 13
Dick   Eduard Mijnsheerenland 13
Ferry   Engel Middelharnis 13
Dirk   Geelhoed Hoek van Holland 13
Arthur de Graaf Rotterdam 13
Michel   Groeneveld Capelle aan den IJssel 13
Patrick de Groot Utrecht 13
Henk   Hage Spijkenisse 13
Pieter   Hamming Rotterdam 13
Jan   Hazelzet Rotterdam 13
Frank   Heijmink Alphen aan den Rijn 13
Maurits   Heikoop Nieuwerkerk aan den IJssel 13
Arie den Hoed Dordrecht 13
Gert   Hofkens Raamsdonksveer 13
Paul   Hundscheidt Zeewolde 13
Toon   Janssen Didam 13
Peter   Joosten Breda 13
Robbert   Kamphorst Rotterdam 13
Jan van Katwijk Rhoon 13
Alfred   Kerckhoffs Maastricht 13
Piet de Knegt Rhoon 13
Peter   Koedood Rotterdam 13
Erik de Koning Rotterdam 13
Ton   Koopman Rotterdam 13
Maurice   Koree Rotterdam 13
John   Kriekaart Rotterdam 13
Dick   Kroon Oude Wetering 13
Patrick   Kuijper Vlaardingen 13
Rudolf   Land Eelde 13
Ron de Leeuw van Weenen Zuidland 13
Franklin   Leeuwin Vlaardingen 13
Gerard   Legerstee Bergschenhoek 13
Auke   Lenstra Assen 13
Robert van der  Linden Zoetermeer 13
Richard   Maquelin Capelle aan den IJssel 13
Hans   Meijer Schiedam 13
Peter   Meuzelaar Stellendam 13
Michiel   Michels Middelburg 13
Koos   Mulders Rotterdam 13
Ronald   Nieuwenstein Stavenisse 13
Jos   Ooms Bergen op Zoom 13
Jan-Harry   Pay Noorwegen 13
Gerard   Pijnenburg Duiven 13
Rik   Plakke Warnsveld 13
Andre   Pruijssers Lekkerkerk 13
Klaus   Riemer Roosendaal 13
Elmer   Rietveld Rotterdam 13
Peter   Sabel Schiedam 13
Mick   Salet Delft 13
Olav van der  Schalk Oostvoorne 13
Eric   Schmid Pernis Rotterdam 13
Gerard   Slotema Zwijndrecht 13
Mark van der Steijn Dordrecht 13
Huub    Steinmann Grave 13
Edwin van Straten Spijkenisse 13
Ronald   Swaen Rhenen 13
Wim   Tinke Barendrecht 13
Bert   Uyterlinde Gouda 13
Tino   Velis de Meern 13
Eelco   Visserman Genemuiden 13
Nico   Vlaar Rotterdam 13
Dave   Vleghels Bergen op Zoom 13
Wieger   Vreeke Emmeloord 13
Paul   Weemaes St. Jansteen 13
Cor   Wennekes Krimpen aan den IJssel 13
Kees   Willemsen Alphen aan den Rijn 13
Roelof   Wolters Heteren 13
Jos    Alers Vlaardingen 12
Jacob   Baris Rotterdam 12
Gerard van den Berg Capelle aan den IJssel 12
Leo   Bezem Barendrecht 12
David   Bindervoet Hoogvliet Rt 12
Jelle   Bolte Rotterdam 12
Paul   Boon Zwijndrecht 12
Har   Boonen Heythuysen 12
Bart   Bouthoorn Spijkenisse 12
Gerrit   Brinkman Schiedam 12
Martin   Buckers Rotterdam 12
Gerard   Daggelders Utrecht 12
Dick   Dekker Capelle aan den IJssel 12
Danny van Dijk Portugaal 12
Egbert van Dijk Schiedam 12
Peter   Dom Rotterdam 12
Ernst-Jan van Eck Rotterdam 12
Menno   Emmink Delft 12
Erik   Engel Tilburg 12
Martin van der Giesen Strijen 12
Leon   Goor Dordrecht 12
Martin   Hanegraaf Pijnacker 12
Pedro   Heezen Pernis Rt 12
Paul   Hienekamp Dordrecht 12
Hisso   Homan De Bilt 12
Jan-Leendert de Jong Dordrecht 12
Wim de Jonge Barendrecht 12
Jan Joris   Jooss Goes 12
Harry   Kemperman Roosendaal 12
Martin   Kleinjan Rotterdam 12
Eric   Klok Maassluis 12
Simon Pieter   Knepper Zoetermeer 12
Herman   Knijft Rotterdam 12
Maikel   Kooijman Berkel en Rodenrijs 12
Ørjan   Kooijman Rotterdam 12
Frans   Kraan Amstelveen 12
Jan Peter   Kuntz Papendrecht 12
Henk   Lammers Aalten 12
Jan   Lansbergen Pijnacker 12
Angelo   Leeggangers Raamsdonksveer 12
Hans van der Linden Gorinchem 12
Ko  ter Linden Dordrecht 12
Ron van Megen Leusden 12
Raymond   Meijer Barendrecht 12
Paul   Mols Rotterdam 12
Kees   Montanus Maasland 12
Hans van Niekerk Haarlem 12
Wim den Otter Barendrecht 12
Marco   Peters Rotterdam 12
Hendrik van Raamsdonk Barendrecht 12
Arjan   Rietveld Barendrecht 12
Marco   Rijnaard Sassenheim 12
Jo   Rijnvos Oudenbosch 12
Rob   Riksen Nuth 12
Chris   Roeland Capelle aan den IJssel 12
Kees van der Sar Vlaardingen 12
Ton   Satter Spijkenisse 12
Cees   Schwarz Dordrecht 12
Hans van Selst Assen 12
Arjan van der Sijs Veldhoven 12
Peter   Slijderink Houten 12
Simon   Smidt Assen 12
Leo   Snijders Capelle aan den Ijssel 12
Harald van Spronsen Rotterdam 12
Ruud   Steenbergen Uithoorn 12
Robert   Stempels Rotterdam 12
Bart   Sterkenburg Hendrik ido Ambacht 12
Dennis   Stoppelenburg Rotterdam 12
Vincent van Suylekom Bergambacht 12
Machiel   Tesser Woerden 12
Gerben   Tewes Almere 12
John van Tilburg Hoogerheide 12
Ferry de Valk Heerjansdam 12
Koen   Vansteenkiste Oostende -  Belgie 12
Rob van de Ven Barendrecht 12
Marcel de Vette Oud Beijerland 12
Arie   Vliegenthart Maassluis 12
Bert   Vogel Dordrecht 12
Ron   Vrijdag Spijkenisse 12
Job van der Waal Den Haag 12
Raymond   Wissink Hellevoetsluis 12
Sjaak van der  Zanden Meerssen 12
Ronald   Zoeteman Rotterdam 12
Adriaan   Aarden Zwolle 11
Dave   Adriaansen Almere 11
Aart-Peter   Baan Hendrik Ido Ambacht 11
Cor van Baar Hoofddorp 11
Nico   Belloni 's-Gravenhage 11
Maarten van den Berg Bleiswijk 11
René van den Berg Spijkenisse 11
Frank   Berkers Rotterdam 11
Adri   Bokx Rotterdam 11
Wouter   Booister Rozenburg Zh 11
Jan   Boon Poortugaal 11
Peter   Boon Hendrik Ido Ambacht 11
Roel   Botermans Gouda 11
Armin van den Brand Alblasserdam 11
Tony van den Brand Tilburg 11
Erik   Brandsema Maurik 11
Ruud   Breedijk Bodegraven 11
Bart   Briedé Woerden 11
Jan   Brinkers Maarssen 11
Bert   Broekhuizen Sliedrecht 11
Martin   Bronscheer Schiedam 11
Jesus   Caeiro Mouzo Rotterdam 11
Thijs   Claassens Udenhout 11
Jeroen   Demmers Berkel en Rodenrijs 11
Frits   Drost Capelle aan den IJssel 11
Stephan van Eijk Waddinxveen 11
Frank   Faes Tilburg 11
Rob   Froonhof Amersfoort 11
Ton   Geerts Bergschenhoek 11
Leen   Geschiere Zwijndrecht 11
Jaco van Giezen Schiedam 11
Hans van Ginneken Dordrecht 11
Rob   Gordijn Delft 11
Mario   Groenendijk Ridderkerk 11
Ben   Groenewegen De Lier 11
Koos   Hakkens Rotterdam 11
Ron vd Hee Rotterdam 11
Mischa   Hooghuis Capelle aan den IJssel 11
Erik   Huisman Reeuwijk 11
Rob   Hunter Rotterdam 11
Tiele   Jansen Zwolle 11
Arie   Kamps Spijkenisse 11
Raymond van Kerkvoorde Breda 11
Jeroen van Kessel Spijkenisse 11
Egon   Kroon Rotterdam 11
William   Kuijpers Tilburg 11
Dennis   Kunst Mijnsheerenland 11
Rene de Lange 's-Gravenhage 11
John   Lenten Barendrecht 11
Johan   Lexmond Berkel en Rodenrijs 11
Leon   Luijkx Rotterdam 11
Theo   Machielsen Prinsenbeek 11
Joop   Majoor Huizen 11
Wil   Meershoek Hoek van Holland 11
Wilco van der Meulen Den Haag 11
Marinus van Mourik Rotterdam 11
Nico van den Oever Nieuwerkerk ad IJssel 11
Bas   Pieterse Zeewolde 11
Gio   Porro Breda 11
Reint Jan   Potze Rotterdam 11
Kevin   Ronkes Rotterdam 11
Rob van Rooijen Noordwijk 11
Michel   Sap 's-Gravenhage 11
Michael de Smit Rotterdam 11
Cor van der  Steen Dordrecht 11
Paul   Steinebach Rozenburg ZH 11
Dave   Stolk Rotterdam 11
Sijbrand   Strijbos Ouderkerk aan den IJssel 11
Hans   Stutvoet Barendrecht 11
Paul van Swaal Rhoon 11
Marco   Terlouw Barendrecht 11
Lambert   Theunissen Tilburg 11
Sylvain   Verheij Westmaas 11
Maarten Jan   Verhoeve Capelle aan den IJssel 11
Remco   Vervloet Vlaardingen 11
Jan van Vliet Numansdorp 11
Theo van Vliet Maasland 11
Marcel   Voogt Vlaardingen 11
Bob   Westerduijn Spijkenisse 11
Martin van Westerlaak Hoogland 11
John   Wiegersma Schoonhoven 11
Sjouke   Wolters Driel 11
Gert van Ziel Langbroek 11
Ron   Zuidema Maurik 11
Roel   Zwier Zierikzee 11
Hugo   Aalders Leiden 10
Michel   Albers Groningen 10
Jan Peter   Andriessen Capelle aan den IJssel 10
Bert   Assems Barendrecht 10
Ron van der  Beek Vlaardingen 10
John van Belle Dordrecht 10
Bart van Bergeijk Rotterdam 10
Hans   Blokland Waddinxveen 10
Arjan   Bos Barendrecht 10
Tim   Bosman Bergschenhoek 10
Tom   Botermans Koudekerk aan den Rijn 10
Ruud   Bovelander Leiderdorp 10
André du Burck Zwijndrecht 10
Arthur   Davidse Maasland 10
Iem   Dekking Barendrecht 10
Bart van Dodeweerd Rotterdam 10
Pieter   Doggen Heerle 10
Michiel van Dorpel Rotterdam 10
Kai   Eduard Barendrecht 10
Wim van Erk Oud-Alblas 10
Jacco   Feenstra Rotterdam 10
Johan   Franken Assen 10
Remy   Geenen Broek op Langedijk 10
Jan   Geers Steenbergen 10
Cor van der Geest Monster 10
Peter van Gelder Ridderkerk 10
Jeffrey van Gemert Bleiswijk 10
Robin van Gessel Leiderdorp 10
Peter van Ginkel Woudenberg 10
Paul   González Barcelona 10
Nino   Grobben Dordrecht 10
Hans   Groen Raalte 10
Richard   Groenendijk Rotterdam 10
Floor   Groeneveldt Rhoon 10
Bert de Groot Purmerend 10
Henk van Haaster Castricum 10
Wilko   Heijmans Zuidland 10
Jan van Herwijnen Sleeuwijk 10
Oscar   Holterman Schiedam 10
Jeroen   Hoorn Ridderkerk 10
Willem   Houg Andel 10
Eric   Hulman Heeten 10
Peter   Huys Numansdorp 10
Robert   Jacobs Rosmalen 10
Floris de Jong Basel 10
Gerard de Jong Capelle aan den IJssel 10
Hans van den Kerkhof Dordrecht 10
Theo   Kion Ouderkerk aan den IJssel 10
Arjen   Klopstra Veendam 10
Ben   Koops Den Haag 10
Ron   Koorevaar Berkel en Rodenrijs 10
Erik de Kraker Vlissingen 10
Arnoud   Kunst St. Michielsgestel 10
Robert   Kunst Bavel 10
Roland   Leering Rhoon 10
Hans   Liebregts Tilburg 10
Franky van Lierde Geluwe 10
Sander   Lindemans Vlaardingen 10
Edwin   Loekemeijer Nieuwekerk aan den IJssel 10
Jeroen van Loon Steenbergen 10
Dennis   Luijpen Woerden 10
Erik van  Maaren Rotterdam 10
Henk   Manden Rotterdam 10
Michel van der Meer Lekkerkerk 10
Lammert   Meijer Assen 10
Wim van der Meule Capelle aan den IJssel 10
Koen du Mortier Vlaardingen 10
Fer   Mühlenbruch Hellevoetsluis 10
Hans   Nederveen Oud Beijerland 10
Edward   Noordzij Poortugaal 10
Fred   Noorlander Ouderkerk aan den IJssel 10
Rob   Nugteren Ridderkerk 10
Erik van Os Delft 10
Ruurd van Os Maassluis 10
Ruud   Peeters Bergen op Zoom 10
Paul   Polders Delft 10
Arno   Priem Soest 10
Cees   Provily Puttershoek 10
Radjesh   Ramasray Rotterdam 10
Rob   Robbemond Vlaardingen 10
Cor van  Rooijen Hoogvliet Rt 10
Arno de Ruiter Krimpen aan den IJssel 10
Wilhelm   Schmid Basel 10
Benny   Scholtens Muntendam 10
Amar   Sedney Vierpolders 10
Ton   Selders Rotterdam 10
Peter van der Sluijs Barendrecht 10
Johan   Smeulders Lichtenvoorde 10
Bert   Smit Rotterdam 10
Wim   Span Rotterdam 10
Jos   Stolk Zevenbergen 10
Dick van Straten Rhoon 10
Peter   Strijbosch Assen 10
Johan   Struijs Vlaardingen 10
Ron   Teljeur Bergen op Zoom 10
Oscar   The   Capelle aan den IJssel 10
Sjoerd   Tolsma Drachten 10
Gerrit van Toor Schiedam 10
Jan   Trouwborst Ouderkerk ad Ijssel 10
Joop   Utberg Barendrecht 10
Peter van der Valk Ridderkerk 10
Roland   Veldhuizen Arnhem 10
Jan   Vermeer Maasland 10
Eric   Vermeulen Schiedam 10
Paul   Vermeulen Rotterdam 10
Raymond   Verschoor Rotterdam 10
Marcel   Vis Hendrik-Ido-Ambacht 10
Rob   Vondeling Hendrik-Ido-Ambacht 10
Ferdi   Vonk Vlaardingen 10
Henry   Vos Gorinchem 10
Sjon   Vos Dordrecht 10
Rienk de Vries Burgum 10
Jeroen de Weerd Deventer 10
Edwin van der Welle Krimpen aan den IJssel 10
Marcel   Weterman Amersfoort 10
Henry van den Willigen Maassluis 10
Hans   Wouters Helmond 10
Ton   Wulfert Dordrecht 10
Vrouwen
Voornaam Tussenvoegsel Achternaam Woonplaats Aantal na 2021
Lea van der  Ster-Wijsbroek Rozenburg 25
Lenie de Visser Schiedam 25
Vera   Nollen Rotterdam 23
Martine   Lust Brielle 22
Yvonne   Fromm Andel 21
Joke   Latorre Rotterdam 20
Nathalie   Alders Herkingen 18
Anke van Mil Vlaardingen 17
Lydia   Rehorst Lekkerkerk 17
Karin van Es Spijkenisse 16
Alice   Poel Harderwijk 16
Annie   Reijnen de Bie Spijkenisse 16
Lydia   Doornbos Appingedam 15
Karien   Evers Rotterdam 15
Jeanette   Gazzah Alkmaar 15
Thea   Jansen-Rorije 's-Gravendeel 15
Gudy van Klaveren Rotterdam 15
Conny   Lieftink Capelle aan den IJssel 15
Margo van Mol Spijk 15
Loes   Oorsprong Barendrecht 15
Saskia   Warmer Rotterdam 15
Melinda   Bakker Oud Beijerland 14
Wies   Blommers Papendrecht 14
Lennie   Groenewegen Rotterdam 14
Sylvia   Groenewoud Oud Beijerland 14
IJtje   Jonker Lelystad 14
Ineke   Lexmond Berkel en Rodenrijs 14
Ellen van de Maagdenberg Maasland 14
Ada van den Oever Nieuwerkerk ad IJssel 14
Martine   Schey Rotterdam 14
Esther   Sweeris Rockanje 14
Karin   Valentijn Krimpen aan de Lek 14
Bianca de Breij Rotterdam 13
Lian   Gebhardt Bodegraven 13
Frouwkje   Herder Ravenswoud 13
Edith   Knibbe Ouderkerk aan den IJssel 13
Monique   Hoeven Oud Beijerland 12
Monique   Kempff Capelle aan den IJssel 12
Corry   Nieuwstraten Vlaardingen 12
Esther   Oosterveer Papendrecht 12
Lilian van der  Steen Vlaardingen 12
Ellen   Steinebach Rozenburg ZH 12
Ann   Tentenier Puurs (B) 12
Lidy   Warffemius Maassluis 12
Annette   Bal- van der Ark  Brielle 11
Sheila  van  Galen Rotterdam 11
Gonnie van Haaster Castricum 11
Sonja van Hecke Roosendaal 11
Monique   Leentvaar Vlaardingen 11
Sigrid   Martin Rotterdam 11
Lorna    Mcinnes Reeuwijk 11
Janneke   Meyburg Brielle 11
Yolanda   Nobel Heinenoord 11
Anjo van Randwijk Vlaardingen 11
Linda   Vermeulen Vlaardingen 11
Marlies   Addicks Krimpen aan den IJssel 10
Marja   Berends Rotterdam 10
Irene   Dijkstra Rozenburg ZH 10
Bo    Gravestein Sint-Annaland 10
Tonnie de Groen Capelle aan den IJssel 10
Willeke van de Groep Delft 10
Wilmi van Harten Poortugaal 10
Joke   Heijmans Dordrecht 10
Petra  van de  Laar Capelle aan den IJssel 10
Corrie   Lansbergen-Wenneker Schipluiden 10
Argen van Rijk Schoonhoven 10
Jilleke   Rouwet Rhoon 10
Patricia    Veen Rotterdam 10
Angela   Videler Rockanje 10
Murielle   Voorhout Waddinxveen 10
Anne    Zijderveld Nieuw-Heeten 10
Wilma de Zoete Hellevoetsluis 10

De officiële uitslagen zijn bekend!

Bekijk hier de officiële uitslagen van de 41e editie van de NN Marathon Rotterdam.

Lees meer