Super Marathon Masters

Een Super Marathon Master is iemand die minimaal 10 keer de NN Marathon Rotterdam heeft gelopen. Elke loper is wat ons betreft een winnaar. Hierbinnen bestaat een groep die zich Super Marathon Master mag noemen van de NN Marathon Rotterdam.

Het is een loyaliteitsprogramma voor deelnemers die minimaal 9 keer bij ons hebben deelgenomen. Vanaf je 10e keer ben je dus een Super Marathon Master. Als Super Marathon Master word je uitgenodigd om aan de pasta party deel te nemen en krijg je één pasta party ticket voor (uitsluitend) shift 1 gratis. Vul daarvoor het vakje voor shift 1 in. Meer tickets (of tickets voor shift 2 of 3) worden in rekening gebracht. Wat houdt het programma verder in

Onderstaande lijsten zijn bijgewerkt tot en met de NN Marathon Rotterdam editie 2016. Hoor jij ook op deze lijst, of klopt er iets niet? Laat het ons dan weten via info@marathonrotterdam.nl

Aanmelden voor de editie van april 2017 is mogelijk tot uiterlijk 1 februari 2017. Lees hier de voorwaarden.


Mannen

Voornaam

 

Achternaam

Plaats

Aantal na 2016

Theo   Cummins Ouderkerk ad IJssel 31
Peter-Paul   Stokvis Kortgene 31
Mattie   Trommelen s Gravenmoer 31
Herman   Wilton Rotterdam 31
Willem   Richter Rotterdam 30
Ger   Vis Rhoon 30
Aat van de Water Vlaardingen 30
Chris   Buijtenhuijs Groningen 29
John van Gilst s Gravendeel 29
Cor   Terlouw Bergambacht 29
Nico van den Berg Capelle aan den IJssel 28
Ad   Blommers Dordrecht 28
Marco   Bruggemans Rotterdam 28
Henk   Vermaas Rotterdam 28
Fred   Bijl Bergschenhoek 27
André   Jansen Abbenbroek 27
Leo   Jansen Rotterdam 27
Hans van Klaveren Rotterdam 27
Wim   Kruithof Dordrecht 27
Theo de Raay de Heen 27
George   Boot Wateringen 26
Henk van Noord Beesd 26
Amriet   Oemraw Bergschenhoek 26
Rinus   Olierook Bleiswijk 26
Jan   Olsthoorn Berkel 26
Tom   Oostendorp Krimpen aan den IJssel 26
Henrie   Rombout Heerjansdam 26
Richard   Westerbeek Bleskensgraaf 26
Jan van den Berg Rotterdam 25
Fred   Gorter Barendrecht 25
Kok   Jam Hoogvliet Rt 25
Arend   Keemink Leiden 25
Hans   Kleinekoort Soest 25
Willem   Kloos Rotterdam 25
Max van der  Noordt Rotterdam 25
Dick van Prooijen Capelle aan den IJssel 25
Peter   Ravestein Schiedam 25
Hans   Suos Tilburg 25
Aad   Vink Klaaswaal 25
Robbert-Paul   Wolvetang Huizen 25
Johan   Benne Spijkenisse 24
John den Braber Spijkenisse 24
Jurriaan de Bruijn Rotterdam 24
Rui   Cabral Amsterdam 24
Willem van Ek Krimpen aan den IJssel 24
Piet   Kruidenier Rotterdam 24
Hans van der  Maas Puttershoek 24
Dennis   Middel Rotterdam 24
Rudy   Neve St. Jansteen 24
Peter   Pijnacker Bodegraven 24
Cees   Vingerhoed Rotterdam 24
Filip   Visser Poortugaal 24
Toon   Abrahams Hilvarenbeek 23
Arthur   Bijl Spijkenisse 23
Willem   Boon Spijkenisse 23
Ton   Brouwer Sittard 23
Peter van Dartelen Poortugaal 23
Ed van Dijk Poortugaal 23
Ed de Graaf Spijkenisse 23
Hans   Griep Spijkenisse 23
Peter   Kleinjan Rhoon 23
Roel   Leeuwis Hardinxveld Giessendam 23
Piet   Lodder Hendrik Ido Ambacht 23
Simon van der  Marel Vlaardingen 23
Jan   Meijer Echt 23
Eric van der Starre Raamsdonksveer 23
Armand   Stolk Oud Beijerland 23
Ronald   Tertoolen Vlaardingen 23
Bart   Verschuur Rotterdam 23
Jos van den Berg Rotterdam 22
Robbert   Bliek Rotterdam 22
Adrie   Bons Numansdorp 22
Hans   Bos Rotterdam 22
Dick   Buis Rotterdam 22
Paul van der  Burg Berkel en Rodenrijs 22
Maarten   Grethe Maurik 22
Dirk   Jimmink Den Helder 22
Robin de Jong Julianadorp 22
Dick   Kers Veenendaal 22
Huib de Kwant Krimpen aan den IJssel 22
John   Labrie IJsselstein 22
Vincent   Oude Ophuis Noordwijkerhout 22
Rinus   Reijngoudt Dordrecht 22
Toon   Rutjes Rotterdam 22
André   Schenk Barendrecht 22
Rob   Schmidt Bergen op Zoom 22
Wim   Schouten Rotterdam 22
Rinus   Besooijen Rotterdam 21
Tom   Duif Den Haag 21
Bouke   Fennema Britsum 21
Paul de Groen Rotterdam 21
Cor   Hoebeke Pijnacker 21
Johannes de Jong Dordrecht 21
Arie   Knikkenberg Ridderkerk 21
Detlev   Konig Gouda 21
Jos   Lakwijk Rhoon 21
Jos   Mark Poortugaal 21
Jorgen   Mous Rotterdam 21
Kees   Rutten Ridderkerk 21
Hans   Schrammeijer Rotterdam 21
Frans   Schuurink Nieuwerkerk ad IJssel 21
Adrie   Visser Capelle aan den IJssel 21
Hans   Vogel Haarlem 21
Toon   Voortman Krimpen aan de Lek 21
Eric   Bax Rijswijk 20
Ruud van Beek Spijkenisse 20
Jan van Bennekom Schiedam 20
Hans   Blumendal Amersfoort 20
Max van Dorsten Honselersdijk 20
Henny   Hamers Capelle aan den IJssel 20
Jan   Hulst Capelle aan den IJssel 20
Nicolaas   Huyts Rotterdam 20
Hans   Jalink Spijkenisse 20
Cor van de Kleij Heenvliet 20
Bart van Leeuwen Dordrecht 20
Kees   Meeuwsen Wageningen 20
Ben   Mol Almere 20
Wim   Nissen Ochten 20
Peter van Noort Heerjansdam 20
Frans den Outer Oud Beijerland 20
Nico van Riet Hellevoetsluis 20
Ton   Romeijn Rotterdam 20
Wim van Ruiven Oud Beijerland 20
Jo   Schoonbroodt Maastricht 20
Dick de Wit Veenendaal 20
Tjeerd   Witkamp Barendrecht 20
Mar   Benjert Vlaardingen 19
Peter   Bennis Gouda 19
Leo   Boelens Dordrecht 19
Durk Jan de Bruin Haarlem 19
Klaas   Glas Oosterwolde 19
Henk   Guise Roosendaal 19
Bert   Horssels Klaaswaal 19
Luc   Houweling Rotterdam 19
Herman   Huisman Rotterdam 19
Edward   Kegge Delfgauw 19
Willem der Kinderen Delft 19
Hans van der  Mast Schiedam 19
Ron   Meertens Abbenbroek 19
Josef   Meissl Gorinchem 19
Martin   Pronk Vlaardingen 19
Cock   Qualm Rozenburg 19
Kees   Reichardt Rotterdam 19
Cor van der  Ster Rozenburg 19
Arlé   Troost Geervliet 19
Yuri   Verolme Rozenburg Zh 19
Ruud de Vette Hellevoetsluis 19
Andre   Voets Krimpen aan den IJssel 19
Ben   Vosseberg Renkum 19
Dirk van den Berg Barendrecht 18
Ger   Bosman Rotterdam 18
Frits van den Brand Nieuwkuijk 18
Jos   Cornelissen Aalsmeer 18
Michael van Dijk Barendrecht 18
Corne van Dorst Noordhoek 18
Albert   Eeuwijk Maassluis 18
Nelo   Emerencia Belgie 18
Leo van Hoorn Krimpen aan den IJssel 18
Jan van der  Keur Rotterdam 18
Leen   Kok Spijkenisse 18
Herman   Kuijer Terneuzen 18
Karel   Leeuwangh Schiedam 18
Patrick   Massop Horst 18
Robbert   Rommy Barendrecht 18
Michel   Siep Rotterdam 18
Kees   Sosef Almere 18
Henk   Valkhof Barendrecht 18
Piet van der  Vorm Poortugaal 18
Ed   Wientjens Bergen op Zoom 18
Aart van Wijk Sliedrecht 18
Bert van Zwieten Spijkenisse 18
Arie   Berkelaar Rotterdam 17
Ad   Blok Rotterdam 17
Arno   Brouwer Hoogvliet Rt 17
René   Buit Barendrecht 17
Hans   Buitendijk Krimpen aan den IJssel 17
Bas   Dessens Vlaardingen 17
Theo   Edel Nieuwerkerk ad IJssel 17
Leo   Heere Doorwerth 17
Wim   Hessels Rotterdam 17
Arnold   Holterman Capelle aan den IJssel 17
Ron   Jimmink Anna Paulowna 17
Bram   Klaris Rotterdam 17
Ger   Kooijman Monster 17
Jan van Leenen Ouderkerk ad Ijssel 17
Ger   Meijdam Poortugaal 17
Harry   Nieman Tienhoven 17
Nico   Roest Rockanje 17
Mark-Peter   Rooduijn Rotterdam 17
Kees   Silvis Barendrecht 17
Erwin   Tareilus Vlaardingen 17
Peter   Verberk Voerendaal 17
Arnold   Verijdt Echt 17
Jan   Zondag Leeuwarden 17
Frans   Steensma Amsterdam 16
Clemens   Bakx Roosendaal 16
Ebe   Blaauw Terneuzen 16
Dorus   Breidenbach Rotterdam 16
Hans van Dijk Leusden 16
Paul van Gils Breda 16
Wim   Hogentoren Vught 16
Stanley   Joghi Rotterdam 16
Guus   Koelman Rotterdam 16
John   Koert Rotterdam 16
Paul   Kroezen Spijkenisse 16
JanPaul   Landman Delft 16
Edwin   Lijmbach Halsteren 16
Henk   Lockhorst Rotterdam 16
Han   Mathijssen Haaren 16
Jasper   Monster Zuidland 16
Jannes van Mourik Spijkenisse 16
Willem   Reijm Zevenhuizen 16
Bas van Riel Lisse 16
Carel   Slijkhuis Oud Beijerland 16
Emil   Verhoef Rotterdam 16
Ricky   Martens Zoetermeer 16
Hans   Zwiep Nieuwerkerk ad IJssel 16
Ed   Benningshof Rotterdam 15
Jan   Bosch Ridderkerk 15
Peter   Demoed Ouderkerk ad IJssel 15
Ben   Eijkelhof Rotterdam 15
Frits   Gebhardt Bodegraven 15
Daam van Geenen Vlaardingen 15
Kees   Gerritsen Spijkenisse 15
Nico   Habermehl Rotterdam 15
Carlos   Hirdes Venlo 15
Ronald   Hofkens Raamsdonksveer 15
Jaap   Hoogeterp Capelle aan den IJssel 15
Martin de Jong Schiedam 15
Bob   Keuzekamp IJmuiden 15
Rinus   Krijger Drunen 15
Paul van Lieshout Hoogvliet Rt 15
Eric van der  Linden Bergen op Zoom 15
Andre   Papilaja Den Haag 15
Alfred van Pelt Vlaardingen 15
Arie   Stok Rotterdam 15
Rutger   Thung Vlaardingen 15
Ruurd   Tolman Spijkenisse 15
Leo   Vandeberg Rosmalen 15
Bert   Versluis Amersfoort 15
Kees van Vulpen Laten Nh 15
Ton van Wageningen Hellevoetsluis 15
Marcel van de Water Vlaardingen 15
Frans v.d. Weel Spijkenisse 15
Marchel   Witte Steenbergen 15
Marcel   Wolvers Hoogmade 15
Evert   Woutersen Almere 15
Henk van Zutphen Gouda 15
Ricardo   Baptiste Capelle aan den IJssel 14
Nevzat   Bayraktar Rotterdam 14
Huib van den Berg Rotterdam 14
Kees van Bloois Oud Beijerland 14
Huib   Boon Rotterdam 14
Everhardus   Bosch Hendrik Ido Ambacht 14
Erick   Dekkers Spijkenisse 14
Wim   Derksen Den Haag 14
Ben   Ellenbroek Rotterdam 14
Jelle   Gerritse Barendrecht 14
Erik   Groeneweg Oud Beijerland 14
Cor   Hamels Hendrik Ido Ambacht 14
Frank   Jeene Ewijk 14
Rob   Kocks Ridderkerk 14
Leo   Koster Rotterdam 14
Sylvester   Kreft Spijkenisse 14
Rafael   Krijgsman Rotterdam 14
Patrick   Kwist Rotterdam 14
Ton   Legerstee Barendrecht 14
Walter de Ling Vlaardingen 14
Willem de Looij Leidschendam 14
Henk   Mollema Almere 14
Dirk   Muizer Leeuwarden 14
Marco   Musch Dordrecht 14
Teun   Noordhoek Numansdorp 14
Raymond   Offermans Geleen 14
Ed   Poel Barendrecht 14
Calogero   Profita Rotterdam 14
Rob de Roo Lexmond 14
John   Schaap Gorinchem 14
Roger   Schoeberichts Papendrecht 14
Marti   Schoenmakers Schiedam 14
Erwin   Smilde Gouda 14
Wim   Smit Spijkenisse 14
Paul   Streep Capelle aan den IJssel 14
Age van der  Veer Amersfoort 14
Steven van de Veire Rotterdam 14
Wout   Verkade Maasland 14
Aad van Vliet Oosterhout 14
Wim van Vliet Den Haag 14
Mario   Wesdorp Rotterdam 14
Huub   Wieleman Rotterdam 14
Wilbert   Wouters Tilburg 14
Han   Bakker Hoogvliet Rt 14
Ton van Adrichem Nieuwerkerk ad IJssel 13
Mustafa   Akman Gorinchem 13
Dick   Baggerman Bleiswijk 13
Berney   Balsing Aalsmeer 13
Erik   Bassie Middelburg 13
André   Batenburg Zoetermeer 13
Hans   Berendsen Heenvliet 13
Richard van den Berg Schiedam 13
Vincent   Boekhoorn Vleuten 13
Henk   Bongertman Groningen 13
Ton   Bosgoed Grootebroek 13
Ronald   Braak Vlaardingen 13
Leon von Burg Barendrecht 13
Frederic   Chetreff Frankrijk 13
Edwin   Cornelisse Rotterdam 13
Carel   Doreleijers Harderwijk 13
Piet   Dronk Oud Beijerland 13
Ab   Duimel Spanje 13
Dick   Eduard Mijnsheerenland 13
Daniël   Hamerslag Delft 13
Arie den Hoed Dordrecht 13
Ron   Huizer Spijkenisse 13
Toon   Janssen Didam 13
Eric   Joosten Joppe 13
Willem van der Kooij Pijnacker 13
Theo   Kraaijenbrink Zuidland 13
John   Kriekaart Rotterdam 13
Dick   Kroon Oude Wetering 13
Patrick   Kuijper Vlaardingen 13
Rudolf   Land Eelde 13
Ron de Leeuw van Weenen Zuidland 13
Franklin   Leeuwin Vlaardingen 13
Richard   Lelieveld Bleiswijk 13
Frank   Lijftogt Gorssel 13
Ad van der  Linden Zwijndrecht 13
Aart van Luijk Vlissingen 13
Koos   Mulders Rotterdam 13
Ferry van Pieterson Sliedrecht 13
Johan   Pors Ridderkerk 13
Olav van der  Schalk Oostvoorne 13
Ed   Spruit Rotterdam 13
Mark   Tinkler Groot Brittannie 13
Stuart   Trevallion Groot Brittannie 13
Dave   Vleghels Bergen op Zoom 13
Mike   Vloemans Rotterdam 13
Dennis   Vos Rotterdam 13
Govert van der  Wal Schoonhoven 13
Wiljan van Werkhoven Rotterdam 13
Ruud   Wessels Maassluis 13
Mike   Zijlmans Berkel en Rodenrijs 13
David   Bindervoet Hoogvliet Rt 12
Andre   Bossche Capelle aan den IJssel 12
Fred de Bree Zoutelande 12
Gerrit   Brinkman Schiedam 12
Juan   Castillo Fuertes Capelle aan den IJssel 12
Gerard   Daggelders Utrecht 12
Kees van Dam Vlaardingen 12
Danny van Dijk Portugaal 12
Jacob   Dijkstra Beetgumermolen 12
Martin   Hanegraaf Pijnacker 12
Pedro   Heezen Pernis Rt 12
Martin   Hoogervorst Haarlem 12
Carolus   IJzerman Giessenburg 12
Wilco   IJzerman Gorinchem 12
Jan-Leendert de Jong Dordrecht 12
Jaap de Kam Amstelveen 12
Harry   Kemperman Roosendaal 12
Charlie   Kerklaan Bergen Nh 12
Ronald   Klootwijk Rotterdam 12
Herman   Knijft Rotterdam 12
Maurice   Koree Rotterdam 12
Frans   Kraan Amstelveen 12
Ed de Kwaadsteniet Spijkenisse 12
Ron t Lam Schiedam 12
Henk   Lammers Aalten 12
Jan   Lansbergen Pijnacker 12
Martin van der Linden Rotterdam 12
Hans van Niekerk Haarlem 12
Henk van Nieuwamerongen Loosdrecht 12
Jos   Ooms Bergen op Zoom 12
Theo van Pamelen Sijkenisse 12
Gerard   Pijnenburg Duiven 12
Eddy de Puyker Rhoon 12
Marco   Rijnaard Sassenheim 12
Jo   Rijnvos Oudenbosch 12
Cees   Schwarz Dordrecht 12
Peter   Slijderink Houten 12
Simon   Smidt Assen 12
Aad   Spruijt Poortugaal 12
Peter   Spruit Gouda 12
Gerben   Tewes Almere 12
Paul   Veldhuizen Rotterdam 12
Rob van de Ven Barendrecht 12
Eelco   Visserman Genemuiden 12
Leonard van Vliet Bleiswijk 12
Bert   Vogel Dordrecht 12
Cees   Voogt Bergschenhoek 12
Wieger   Vreeke Emmeloord 12
Job v.d. Waal Den Haag 12
Paul   Weemaes St. Jansteen 12
Sjaak van der  Zanden Meerssen 12
Laurent   Zeegers Coevorden 12
Adriaan   Aarden Zwolle 11
Anton van Amerongen Leidschendam 11
Henri   Appeldoorn Papendrecht 11
Cor van Baar Hoofddorp 11
René van de Berg Spijkenisse 11
Adri   Bokx Rotterdam 11
Jelle   Bolte Rotterdam 11
Tony van den Brand Tilburg 11
Armin van den Brand Alblasserdam 11
Leo   Bruinaars Hellevoetsluis 11
Robert   Degenhart Mijnsheerenland 11
Ferry   Engel Middelharnis 11
Eric   Flotman Rotterdam 11
Leen   Geschiere Vught 11
Hans van Ginneken Dordrecht 11
Ronald van der Goes Barendrecht 11
Arthur de Graaf Rotterdam 11
Albert-Jan   Grauwelman Doetinchem 11
Mario   Groenendijk Rotterdam 11
Ben   Groenewegen De Lier 11
Henk   Hage Spijkenisse 11
Koos   Hakkens Rotterdam 11
Pieter   Hamming Rotterdam 11
Paul   Hienekamp Dordrecht 11
Gert   Hofkens Raamsdonksveer 11
Peter den Houter Alblasserdam 11
Ard   Hulst Berkel en Rodenrijs 11
Arie   Kamps Spijkenisse 11
Jan van Katwijk Rhoon 11
Alfred   Kerckhoffs Maastricht 11
Raymond van Kerkvoorde Breda 11
Jeroen van Kessel Spijkenisse 11
Simon Pieter   Knepper Zoetermeer 11
Peter   Koedood Rotterdam 11
Erik de Koning Rotterdam 11
William   Kuijpers Tilburg 11
Jan   Landman Papendrecht 11
André van Leeuwen Pijnacker 11
Hennie   Lensink Dalen 11
Theo   Machielsen Prinsenbeek 11
Joop   Marcelis Sassenheim 11
Ron van Megen Leusden 11
Edwin   Mersch Capelle aan den IJssel 11
Michiel   Michels Middelburg 11
Erik van der  Most s Gravenzande 11
Marinus van Mourik Rotterdam 11
Ronald   Nieuwenstein Rotterdam 11
Joop   Oskam Spijkenisse 11
Bas   Pieterse Zeewolde 11
Corné   Pistorius Breda 11
Ali   Shugul Rotterdam 11
Cor van der  Steen Dordrecht 11
Bob van Steenwijk Gouda 11
Robert   Stempels Rotterdam 11
Paul van Swaal Rhoon 11
Edo   Visser Rotterdam 11
Nico   Vlaar Rotterdam 11
Jan van Vliet Numansdorp 11
Martin van Westerlaak Hoogland 11
Roelof   Wolters Heteren 11
Joris   Wulfert Rotterdam 11
Gert van Ziel Langbroek 11
Ron   Zuidema Maurik 11
Marcel   Liefboer Papendrecht 11
Jeroen du Mortier Vlaardingen 11
Cor   Wennekes Krimpen aan den IJssel 11
Bert   Assems Barendrecht 10
Aart-Peter   Baan Hendrik Ido Ambacht 10
Hans   Blokland Waddinxveen 10
Leonard   Boekestijn De Lier 10
Tim   Bosman Bergschenhoek 10
Raymond   Bouwman Hengelo 10
Ruud   Bovelander Leiderdorp 10
Barry   Bronsema Groningen 10
Iem   Dekking Barendrecht 10
Egbert van Dijk Schiedam 10
Ruben van Eijck Rotterdam 10
Erik   Engel Tilburg 10
Frank   Faes Tilburg 10
Peter van Gelder Ridderkerk 10
Robin van Gessel Leiderdorp 10
Michel   Groeneveld Capelle aan den Ijssel 10
Floor   Groeneveldt Rhoon 10
Patrick de Groot Utrecht 10
Henk van Haaster Castricum 10
Wilko   Heijmans Zuidland 10
Hisso   Homan De Bilt 10
Willem   Houg Andel 10
René   Janssen Weert 10
Wim de Jonge Barendrecht 10
Peter   Joosten Breda 10
Yves   Keller Nijmegen 10
Piet de Knegt Rhoon 10
Ben   Koops Den Haag 10
Egon   Kroon Rotterdam 10
Arnoud   Kunst St. Michielsgestel 10
Dennis   Kunst Mijnsheerenland 10
John   Lenten Barendrecht 10
Fred van der Leije Rotterdam 10
Hans   Liebregts Tilburg 10
Henk   Manden Rotterdam 10
Michel van der Meer Lekkerkerk 10
Hans   Meijer Schiedam 10
Wim van der Meule Capelle aan den IJssel 10
Peter   Meuzelaar Stellendam 10
Kees   Montanus Maasland 10
Edward   Noordzij Poortugaal 10
Rob   Nugteren Ridderkerk 10
Nico van den Oever Nieuwerkerk ad IJssel 10
Ruud   Peeters Bergen op Zoom 10
Hendrik van Raamsdonk Barendrecht 10
Chris   Roeland Capelle ad IJssel 10
Kees van der Sar Vlaardingen 10
Ton   Satter Spijkenisse 10
Wilhelm   Schmid Basel/Suisse 10
Ton   Selders Rotterdam 10
Johan   Smeulders Lichtenvoorde 10
Jos   Stolk Zevenbergen 10
Edwin van Straten Spijkenisse 10
Ron   Teljeur Bergen op Zoom 10
Lambert   Theunissen Tilburg 10
Sjoerd   Tolsma Drachten 10
Gerrit van Toor Schiedam 10
Jan   Trouwborst Ouderkerk ad Ijssel 10
Koen   Vansteenkiste Oostende B 10
Sylvain   Verheij Westmaas 10
Jan   Vermeer Maasland 10
Eric   Vermeulen Schiedam 10
Henry   Vos Gorinchem 10
Niels de Water Den Haag 10
Bob   Westerduijn Spijkenisse 10
Kees   Willemsen Alphen aan den Rijn 10
Hans   Wouters Helmond 10
Ton   Wulfert Dordrecht 10


Vrouwen

Voornaam

 

Achternaam

Plaats

Aantal na 2016

Lea van der  Ster-Wijsbroek Rozenburg 25
Lenie de Visser Schiedam 23
Yvonne   Fromm Andel 21
Vera   Nöllen Rotterdam 19
Martine   Lust Brielle 18
Joke   Latorre Rotterdam 16
Annie   Reijnen de Bie Spijkenisse 16
Nathalie   Alders Herkingen 15
Conny   Lieftink Capelle aan den IJssel 15
Loes   Oorsprong Barendrecht 15
Wies   Blommers Papendrecht 14
Lennie   Groenewegen Rotterdam 14
Ineke   Lexmond Berkel en Rodenrijs 14
Ada van den Oever Nieuwerkerk ad IJssel 14
Karin van Es Spijkenisse 13
Jeanette   Gazzah Alkmaar 13
Lian   Gebhardt Bodegraven 13
Gudy van Klaveren Rotterdam 13
Lydia   Rehorst Lekkerkerk 13
Saskia   Warmer Rotterdam 13
Lydia   Doornbos Amsterdam 12
Ellen van de Maagdenberg Vlaardingen 12
Margo van Mol Spijk 12
Corry   Nieuwstraten Vlaardingen 12
Bianca de Breij Rotterdam 11
Sylvia   Groenewoud Oud Beijerland 11
Gonnie van Haaster Castricum 11
Sonja van Hecke Roosendaal 11
Monique   Hoeven Oud Beijerland 11
Janneke   Meyburg Brielle 11
Yolanda   Nobel Heinenoord 11
Esther   Oosterveer Papendrecht 11
Marja   Berends Rotterdam 10
Esther   Sweeris Rockanje 10
Murielle   Voorhout Waddinxveen 10
Lidy   Warffemius Maassluis 10
NN AA Drink AD New Balance Sky Radio